Kwadrans nadziei

Kwadrans Nadziei odc. 10 "Przestrzeń spotkania"

Data: 06.02.2021
Zapraszamy na 10 odcinek programu „Kwadrans Nadziei”. Gościem odcinka będzie Pani prof. Małgorzata Duda prorektor ds. studenckich i dydaktyki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Serdecznie Zapraszamy.

"Kwadrans Nadziei" odc. 9 "Ratownik"

Data: 10.10.2020
Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Kwadrans Nadziei". Gościem programu jest Ratownik Myślenickiej Grupy Poszukiwawczo - Ratowniczej z Psami Pan Adam Gaweł. Pan Adam opowie o tym, czym dla niego jest praca w Grupie, i co można zyskać działając w wolontariacie. Serdecznie zapraszamy.  

Kwadrans Nadziei odc. 8 "Tajemnica"

Data: 19.09.2020
Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Kwadrans Nadziei" pt: "Tajemnica". Gościem 8 odcinka jest Pan dr Piotr Passowicz, superwizor Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach. Serdecznie zapraszamy.  

Zapowiedź odcinka

Data: 15.09.2020
"W interwencji kryzysowej ważna jest dyskrecja. Osoby korzystające ze wsparcia muszą mieć pewność, że nikt nie zdradzi ich tajemnicy", mówi o tym dr Piotr Passowicz superwizor Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach w kolejnym odcinku programu „Kwadrans Nadziei” na który już…

"Kwadrans Nadziei" odc. 7 "Współdziałanie"

Data: 02.08.2020
Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Kwadrans Nadziei". Gościem specjalnym odcinka jest Pani dr Katarzyna Kutek - Sładek, Dyrektor Instytutu Nauk o Rodzinie UP JP II w Krakowie. Serdecznie zapraszamy.  

"Kwadrans Nadziei" odc. 6 "Senior"

Data: 28.06.2020
Zapraszamy na 6 odcinek programu "Kwadrans Nadziei" pt: "Senior". Gościem odcinka jest Pan Bolesław Pajka aktywny i zarażający optymizmem senior. Serdecznie zapraszamy.

"Kwadrans Nadziei" odc. 5 "Służę"

Data: 12.06.2020
Gościem dzisiejszego odcinka naszego programu jest Jolanta Ziemba, pielęgniarka, kobieta pełna pasji i pozytywnej pogody ducha. Pani Jola opowie o swojej pracy i trudnościach związanych z epidemią Covid - 19. Serdecznie zapraszamy.  

"Kwadrans Nadziei" odc. 4 "Byłem chory".

Data: 29.05.2020
Serdecznie Zapraszamy na 4 odcinek programu „Kwadrans Nadziei” pt: „Byłem chory”. Gościem specjalnym odcinka jest Poseł na Sejm RP Pan Edward Siarka, który został doświadczony przez Covid – 19 i zechciał podzielić się z nami swoją historią.

"Kwadrans Nadziei" odcinek 3 "Mediacje"

Data: 15.05.2020
Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Kwadrans Nadziei" pt:"Mediacje". Gościem 3 odcinka programu jest Pani dr Katarzyna Wojtanowicz.  

Kwadrans Nadziei odcinek 2 "Pandemia"

Data: 02.05.2020
Zapraszamy na kolejny juz 2 odcinek programu "Kwadrans Nadziei" pt: "Pandemia". Odcinek bedzie tłumaczony na język migowy PJM, a poprowadzi go nasza koleżanka Beata Postawa - Ćwierz. Serdecznie zapraszamy.    

ul. Kazimierza Wielkiego 5, 32-400 Myślenice