Wracamy do całodobowości

powrót do całodobowości

Szanowni Państwo.  

Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli ale przede wszystkim dzięki wieloletniemu wsparciu jakie otrzymujemy od Starosty  od 1 marca 2024 wracamy ponownie do całodobowej działalności. Będziemy dostępni 24 h na dobę 7 dni w tygodniu -  stacjonarnie przy ul. K. Wielkiego 5 oraz pod nr telefonów interwencyjnych 510 132 396, 506 318 838. Raz jeszcze dziękujemy za odważne działanie Radzie Powiatu, Zarządowi ale przede wszystkim Staroście.

Całodobowa Interwencja Kryzysowa - to nowoczesne rozumienie wsparcia społecznego. Dzięki niej ludzie doświadczający sytuacji trudnych nie są sami!

Nasz Zespół jest gotowy do pracy, otwarty na Państwa potrzeby! Jesteśmy specjalistami, ale także ludźmi z ogromnym doświadczeniem życiowym, które pozwala nam pochylać się nad Państwa trudem!

Planujemy uruchomienie nowych warsztatów i  grup wsparcia, to wszystko z myślą o Was -  naszych klientach. O wszystkich nowościach i wydarzeniach w naszym OIK-u będziemy informowali Państwa na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej www.interwencjamyslenicki.pl  oraz fanpage na facebooku.

Co jest naszym celem? Celem interwencji kryzysowej jest łagodzenie Państwa cierpienia i przywrócenie zdolności samodzielnego radzenia sobie z sytuacją kryzysową, w której się Państwo znajdujecie. 

 Działamy, nie zwalniamy tempa. Myślenicka Interwencja Kryzysowa wraca do całodobowości.

ul. Kazimierza Wielkiego 5, 32-400 Myślenice