Sylwia Michalec-Jękot - Osobowością Roku powiatu myślenickiego!

Miło nam poinformować, że pani dyrektor Sylwia Michalec-Jękot została

Osobowością Roku 2017 powiatu myślenickiego!

Oto, kilka słów podsumowania i podziękowań ze strony Pani Dyrektor:

"Kochani! Teraz kiedy minęło już kilka godzin od konkursu GK chcę podzielić się refleksjami. Wczoraj emocje były zbyt duże. Chce powiedzieć, że chyba po raz pierwszy na taką skale społeczną została dostrzeżona interwencja kryzysowa i to ta powiatowa. Dostrzeżono pracę armii ludzi, którzy 24 godziny na dobę chcą nieść ulgę w cierpieniu - tym dotykającym naszej psychiki. Ja jestem tu tylko reprezentantką tej idei, ze mną idą Ci którzy interwencję myślenicką tworzą - jej specjaliści interwenci kryzysowi, także Ci którzy ją wspierają finansowo - bo nie byłoby takiego dzieła gdyby nie było zrozumienia wśród Włodarzy Powiatu Myślenickiego i całej Rady ( w gronie są Radni bardzo zaangażowani w sprawy społeczne - chociażby Pani Sołtys Zofia Góralik, która w swojej codziennej pracy znajduje ludzi doświadczających kryzysów i zwraca się o pomoc do naszych specjalistów), ale też pracującej z nami administracji. To system, który jeśli nie działałby dobrze nie byłby w stanie stworzyć takiego dzieła. Już wielokrotnie usłyszałam występując na różnych spotkaniach w Polsce że unikatowym jest takie zrozumienie i tak świetna współpraca zwłaszcza jeśli chdzi o naszych Włodarzy..Dzięki tej współpracy możemy podejmować odważne i mądre decyzje, Dzięki tej współpracy ale też współdziałania z Krakowskimi Uczelniami i lokalną Szkołą Wyższą możemy działać profesjonalnie. A dzięki determinacji wszystkich, którzy pracują w Myślenickim OIK-u po prostu możemy służyć ludziom. I okazuje się, że nawet niepełnosprawność w tej pracy nie stanowi przeszkody a jest wartością dodaną. Bo zaangażowanie niewidomego Daniela, czy głuchoniemej Beaty są bodaj unikatowe na skale kraju.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy postawili na Powiatową Interwencje Kryzysową z Myślenic mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej służby...
"

 

A jako Ośrodek bardzo się cieszymy, że ciężka praca Pani Sylwii na rzecz ośrodka, ale i całego powiatu została doceniona.

GRATULUJEMY!

http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/osobowosci-roku/a/osobowosci-r…

ul. Kazimierza Wielkiego 5, 32-400 Myślenice